Талапкерлер тізімі 2020

Мамандығы 1306000 " Радиоэлектроника және байланыс" оқыту орыс тілінде,
орыс тілі, күндізгі бөлім, 9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Ануар Расул
3
3
3
3,2
2
Калашев Темирбулат Талгатович
4
4
4
4,1
3
Кайбасов Куаныш Сансызбаевич
3
3
3
3,8
4
Айдарбекова Жасмин Канатовна
3
3
4
3,8
5
Нуралинов  Аскар Ерболатович
3
3
3
3,1
6
Таңірберген Айбек Серікұлы
4
4
4
4,06
7
Сәткен  Бектұр Нұрболатұлы
4
4
5
4,46
8
Назаров Мирас Есенаевич
4
4
4
4,28
9
Иксак Даян Ерболатович
4
4
5
4,2
10
Асаинов Алишер Асинұлы
3
3
3
4,68
11
Казангапов Саят Кажымұканович
4
4
4
4,06
12
Искаков  Азат Талгатович
3
3
3
3,25
13
Мукат Санжар Асылбекулы
4
4
4
4,17
14
Кайсаев Мухамедали Абаевич
3
3
3
3,13
15
Елеукин Нурасыл Асхатович
4
4
4
4,06
16
Ковтун Владимир  Владимирович
3
3
4
3,66
17
Үсенов Айдос Кайырулы
3
3
3
3,2
18
Жандаулетов  Самат Кайратович
3
3
3
3,33
19
Трандасир Владислав Сергеевич
4
3
4
3,86
20
Абиджанов Багустар Рустамович
3
3
3
3,25
21
Каныбеков Мадияр Шарапиденович
3
3
3
3,06
22
Каптова Анастасия Александровна
3
3
4
3,53
23
Жумабаев Амир Ерболатович
3
3
3
3,26
24
Шарифуллина Самира Ардаковна
5
5
5
5
25
Аятова Алима Куанышевна
4
4
4
4,15
 
Мамандығы 1303000 «Теміржол көлігіндегі телемеханика және қозғалысты басқару», оқыту орыс тілінде, күндізгі, 9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Полий Иван Александрович
3
3
3
3,2
2
Степина Анастасия Витальевна
4
4
4
4,3
3
Тылеукабылов Аспандияр Олжабаевич
4
5
4
4,8
4
Егоров Дамил Тимофеевич
3
3
3
3,18
5
Яковлев-Кривоперстов Иван Вячеславович
3
3
3
3,2
6
Тюлюмбаев Темирлан Ерланович
3
3
3
3,06
7
Смаков Даниил Маратович
3
3
3
3,06
8
Абасов Али Тимурович
4
3
3
3,36
9
Ахмеров Руслан Нурболатович
3
3
3
3,11
10
Чернышов Александр  Алексеевич
3
3
3
3,55
11
Фаст Дмитрий Бертгольдович
4
4
3
3,75
12
Мукат Сагындык Ғалымбекұлы
3
3
4
3,8
13
Кабдуахит Ансар Толеубекұлы
4
4
4
4,06
14
Нурбек Жаркын Арманұлы
3
3
3
3,31
15
Сатыбаев Ансар Ардакович
3
3
3
3,06
16
Камендровский Максим Валерьевич
3
3
3
3,18
 
Мамандығы 1108000 «Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету», оқыту орыс тілінде, күндізгі, 9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Каримов Рахат Амиржанович
3
3
3
3,1
2
Жукенов Темирлан Куанышевич
4
4
4
4,2
3
Сагидолла Батырхан Аянұлы
3
3
4
3,5
4
Шорохов Константин Сергеевич
3
3
3
3,3
5
Аманжолов Расул  Канатович
3
3
3
3,26
6
Рахмитулаев  Алишер Сарсенович
4
4
4
4,5
7
Ташмухамбетов Ерболат Бекболатович
3
3
3
3,25
8
Чудовский  Владислав Сергеевич
3
3
3
3,26
9
Дуреева  Татьяна Александровна
4
4
4
4,1
10
Тукуев Ислам Рустамович
3
4
3
3,43
11
Попенко Ангелина Константиновна
3
3
3
3,25
12
Кишкунов Александр Дмитриевич
4
4
4
4,03
13
Дюсембаева Данель Алипбаевна
4
4
5
4,41
14
Прикуп Александр Сергеевич
3
3
3
3,45
15
Кабыкенов  Асылхан Саябекович
3
4
4
3,8
16
Зорин Никита Игоревич
3
3
3
3,07
17
Сейсенбаев Бахтияр Серикбаевич
4
3
3
3,33
18
Кутейников Руслан Канатович
3
3
3
3,13
19
Шмидт Алесандр  Александрович
3
3
3
3,2
20
Аманжол Алдияр Назымбекұлы
3
4
3
3,31
21
Тукуев Еламан Ерланович
3
3
4
3,56
22
Сатпек Ермаганбет Канатулы
3
3
4
3,53
23
Сейтказинов Ильяс Куандыкович
3
3
3
3,06
24
Новосельцева Вероника Валерьевна
3
4
3
3,62
25
Классен  Кирилл Александрович
3
3
3
3,06
26
Енсебаев Ерболат Сибатович
3
3
5
4,2
27
Латкен Абзал Ермекулы
4
3
4
3,33
28
Мылтыкбаев  Мадияд  Зейнуллаұлы
3
3
3
3,13
29
Аксенова Евгения Викторовна
4
4
4
4
30
Субач Ростислав Витальевич
3
3
3
3,26
31
Михайлов Муслим Артурович
3
3
3
3,25
32
Булышев Виталий Юрьевич
3
4
4
3,92
33
Сарсенбай Асанали Азаматұлы
3
4
3
3,33
34
Данияр Адильжан Даниярұлы
3
3
3
3,5
 
Мамандығы 1409000 «Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы»,
оқыту орыс тілінде, күндізгі, 9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Қазақтілі
Орт.
балл
1
Жидай Әлішер   Еркінұлы
4
3
3
3,8
2
Махмудова  Даяна Ерлановна
4
4
4
4,1
3
Рымбеков Ернур  Олжатаевич
3
3
4
3,56
4
Бекенов Айтмагамбет Нурманович
3
3
3
3,18
5
Бейсентай Жастлек Зарымбекулы
3
3
3
3,66
6
Орхонбай Муса  Намарбекұлы
3
3
3
3,33
7
Толеубекулы Рымбек
3
3
3
3,4
8
Абзал  Куаныш  Нурболұлы
3
3
3
3,1
9
Кайыржан Асар Бауржанұлы
4
4
4
4,33
10
Калиакпар Диана Ерболатқызы
3
3
3
3,56
 
Бураханов Мадениет Ернарович
3
4
4
3,68
12
Жамборбаев Ернат Агбаевич
4
4
4
4,44
13
Сагит Досжан Талгатұлы
4
4
4
4,44
14
Хасенова Несипхан Асембеккызы
4
4
4
4,26
15
Буркитбек Сайлау Болатбекұлы
3
3
3
3,36
16
Сарымова  Анеля Нурымбетовна
3
3
3
3,12
17
Айтов Ерасыл Советбайұлы
4
3
3
3,63
18
Кабдуллаев Әділбек Батырбайұлы
3
3
3
3,19
19
Мейрам Мұрат Максатұлы
3
3
3
3,4
20
Июнов Рустем Олжабаевич
4
4
4
4
 
Мамандығы 1203000 «Теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару», оқыту орыс тілінде, күндізгі, 9 сынып негізінде
 
 
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
 
1
Мныш Никита Сергеевич
3
3
3
3,1
 
2
Макай Нуржан Галымбекұлы
3
3
3
3,5
 
3
Каирбеков Абунаил Арманович
3
3
3
3,3
 
4
Шаймурат Ильяс Курмангалиұлы
4
3
3
3,4
 
5
Куркубаева Зарема Кунанбаевна
4
4
4
4,01
 
6
Штерцер Валерия Васильевна
4
4
3
3,8
 
7
Соколова Арина Дмитриевна
4
5
4
4,1
 
8
Сейлханов Рахат Канатович
4
4
4
4,1
 
9
Сериков Алишер Серикович
3
3
4
3,9
 
10
Жанахметова Айым Ерболовна
4
4
4
4,1
 
11
Зайцева София Вячеславовна
4
4
4
4,1
 
12
Айтмагамбет Исламбек Ибрагимұлы
3
4
5
3,93
 
13
Клейн Елена Артемовна
4
4
4
4,2
 
14
Соловьев  Данил Вадимович
3
3
4
3,9
 
15
Карибай Айша Балабеккызы
4
4
4
4,26
 
16
Козыбаков Жанат Муратұлы
4
4
4
4,18
 
17
Мажитов  Ноян Мейрамович
3
3
3
3,26
 
18
Гейн Иван Юрьевич
4
4
4
3,86
 
19
Жумабеков  Наурызбек Жумагельдинович
4
4
4
3,92
 
20
Омаров Арын Мергенович
3
3
3
3,38
 
21
Геложиденов Темирлан Серикпаевич
4
4
4
4,18
 
22
Джамбул Арстан Уланұлы
4
3
4
3,81
 
23
Ахметов Мадияр Жолдыбаевич
4
4
4
4,33
 
24
Глуховцев Артур Иванович
3
4
3
3,6
 
25
Приматова Екатерина Александровна
3
4
3
3,18
 
26
Черданцева Евника Андреевна
4
4
5
4,45
 
27
Перунов  Артур Викторович
3
3
3
3,33
 
28
Рагимова Дарья Владимировна
3
3
3
3,06
 
29
Рагимова Евгения  Владимировна
3
3
3
3,06
 
30
Жайбалина Айгерим Рашитовна
3
3
4
3,6
 
31
Исенова Зейнеби Галымбековна
4
4
4
4,56
 
32
Жунусова Айдана Ержановна
3
3
3
3,26
 
33
Мамошин  Иван Олегович
3
3
3
3,66
 
34
Сарибаев Асимбек Нурсейитұлы
3
4
3
3,11
 
35
Касенов Айбар  Нурлыбекұлы
3
3
3
3,16
 
36
Бойческо Игорь Максимович
3
3
4
3,81
 
37
Кинчевский Павел Константинович
3
3
3
3.33
 
 
Мамандығы 1304000 «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету»,оқыту орыс тілінде, күндізгі,9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Шалабаев Ардак Мейрамович
4
4
4
3,6
2
Каржаубай Назар Оразбайұлы
3
3
3
3,0
3
Сламбекова Мерей Марленовна
4
4
4
4,06
4
Кабден Ислам  Тлектесұлы
4
4
4
4,06
5
Максут Айым Мухтаккызы
4
4
4
4,2
6
Збоев  Руслан Игоревич
3
3
3
3,53
7
Адиянов Даниил Александрович
3
3
3
3,6
8
Тлепбергенов Ибрагим Ермухамедович
3
3
3
3,25
9
Ибрагимов Дінмұхамед Ержанович
3
3
3
3,46
10
Мендубаев Мадияр Маратович
3
3
3
3,3
11
Буркутбаева  Камила Жанбулатовна
3
3
4
3,4
12
Симоненко Павел Васильевич
3
3
3
3,06
13
Симоненко  Роман Николаевич
3
3
3
3,3
14
Болат Серік Нұржанұлы
5
4
5
4,33
15
Жагипарова Адина Сериковна
3
3
3
3,37
16
Шакаев Бахтияр Дарханович
5
4
4
4,46
17
Жаныбек Жантемир  Бауржанұлы
4
4
5
4,2
18
 Абикенова Камила Сайлаувна
4
4
4
4,13
19
Жидков Анатолий Александрович
3
3
3
3,06