Оқытушылар

«Көлік» арнайы пән комиссиясы

Байгутанов Орал Еркенұлы

Байгутанов Орал Еркенұлы

Карасаева Ольга Владимировна

Карасаева Ольга Владимировна

Жания Камила Жаниевна

Жания Камила Жаниевна

Кожиков Саян Ныгметуллаұлы

Кожиков Саян Ныгметуллаұлы

Шандакбаева Бакытнур Кайырлыхановна

Шандакбаева Бакытнур Кайырлыхановна

Мухаметкалиева Айтолкын Айтмухамбетовна

Мухаметкалиева Айтолкын Айтмухамбетовна

Султанова Мадина Канатбекқызы

Султанова Мадина Канатбекқызы

«ЕТ және БҚ» арнайы пән комиссиясы

Барукина Наталья Юрьевна

Барукина Наталья Юрьевна

Абдрахманова Асель Муратовна

Абдрахманова Асель Муратовна

Токпалинова Анара Асылбекқызы

Токпалинова Анара Асылбекқызы

Торопова Ирина Ивановна

Торопова Ирина Ивановна

Косик Наталья Анатольевна

Косик Наталья Анатольевна

Жукова Наталья Александровна

Жукова Наталья Александровна

Жилькова Ольга Владимировна

Жилькова Ольга Владимировна

«ТҚ, AT және байланыс» арнайы пән комиссиясы

Кондратьева Любовь Константиновна

Кондратьева Любовь Константиновна

Серикбаев Ерсултан Есболович

Серикбаев Ерсултан Есболович

Айткенова Алия Асетовна

Айткенова Алия Асетовна

Гордеева Тамара Федоровна

Гордеева Тамара Федоровна

Искаков Ренат Хакимұлы

Искаков Ренат Хакимұлы

Ткаченко Николай Иванович

Ткаченко Николай Иванович

Балтабаева Дина Камалиденовна

Балтабаева Дина Камалиденовна

Исаенко Василий Васильевич

Исаенко Василий Васильевич

Абдыгалиева Аида Есболатовна

Абдыгалиева Аида Есболатовна

Карашашева Светлана Шампатовна

Карашашева Светлана Шампатовна

Жетибаева Макпал Махашевна

Жетибаева Макпал Махашевна

Курочкина Нина Владимировна

Курочкина Нина Владимировна

Денешынықтыру және АӘД арнайы пән комиссиясы

Садовник Алексей Алексеевич

Садовник Алексей Алексеевич

Кандыбаев Иван Иванович

Кандыбаев Иван Иванович

Жангазинова Сауле Женисовна

Жангазинова Сауле Женисовна

Ковалёв Юрий Ильич

Ковалёв Юрий Ильич

Терехов Геннадий Васильевич

Терехов Геннадий Васильевич

Айғазинов Халел Иринғайұлы

Айғазинов Халел Иринғайұлы

Бабич Валентин Федорович

Бабич Валентин Федорович

Жалпы білім беретін пәндердің комиссиясы

Ахметова Шәмшібану Махметқызы

Ахметова Шәмшібану Махметқызы

Бектурганов Шайхыскак Толеуұлы

Бектурганов Шайхыскак Толеуұлы

Артамонова Надежда Андреевна

Артамонова Надежда Андреевна

Абенова Баян Аубакирқызы

Абенова Баян Аубакирқызы

Жумадилова Гульден Кайратовна

Жумадилова Гульден Кайратовна

Омарова Куралай Аманжоловна

Омарова Куралай Аманжоловна

Досчанова Бахытгуль Казбекқызы

Досчанова Бахытгуль Казбекқызы

Мулярчик Татьяна Антоновна

Мулярчик Татьяна Антоновна

Баяхметова Каирпану Сайлаубаевна

Баяхметова Каирпану Сайлаубаевна

Камкина Елена Викторовна

Камкина Елена Викторовна

Егимбаева Шакарпану Сайлаубаевна

Егимбаева Шакарпану Сайлаубаевна

Куршакова Марина Владимировна

Куршакова Марина Владимировна

Якимов Александр Степанович

Якимов Александр Степанович

Жалпы кәсіптік пәндердің комиссиясы

Мельник Эллина Сергеевна

Мельник Эллина Сергеевна

Крутоус Виталий Васильевич

Крутоус Виталий Васильевич

Обласов Иван Сергеевич

Обласов Иван Сергеевич

Шаймарданова Айнур Кайырлыханқызы

Шаймарданова Айнур Кайырлыханқызы

Буланович Ирина Анатольевна

Буланович Ирина Анатольевна

Казанская Ольга Викторовна

Казанская Ольга Викторовна

Ержанова Дина Ерболатовна

Ержанова Дина Ерболатовна

Грицанчук Татьяна Анатольевна

Грицанчук Татьяна Анатольевна

Рамазанова Улмекен Абайқызы

Рамазанова Улмекен Абайқызы

Рабканова Антонина Игнатовна

Рабканова Антонина Игнатовна

Тулепов Амантай Галимович

Тулепов Амантай Галимович

Карташова Татьяна Николаевна

Карташова Татьяна Николаевна

Каббасов Бакдаулет Дюсембынович

Каббасов Бакдаулет Дюсембынович