Талапкерлердің назарына!

 
130600 0"Радиоэлектроника және байланыс" мамандығына 9 сынып негізінде
күндізгі оқу бөліміне оқуға түскен  оқушылардың тізімі
С-119 тобы
ТАӘ
1
Кусаинов Руслан Жумажанович
2
Узкан  Жаннұргүл Рустамқызы
3
Абдуходжаев Нурдаулет Ыкласович
4
Ташмуханова Елана  Нургазыновна
5
Габдушев Адиль  Рустамович
6
Кабиболла Диас Дидарұлы
7
Еркинов Алихан Ернарович
8
Игиликұлы Ермахан
9
Рустемова Альмира Мейрамовна
10
Самат Али Саматулы
11
Тищук Владлен Юрьевич
12
Ергалиева Диляра Сунгатовна
13
Рахатжан Акжол
14
Темиртулеков  Мирас  Берикович
15
Каиржанов Данияр Даулетович
16
Громов Александр Дмитриевич
17
Мухтарова Дильназ Кайратовна
18
Оспанов Данат Арманович
19
Нурмахин  Танат  Серикович
20
Касенгалиева Рабига Жаксылыкқызы
21
Алтынбеков Адиль Нурбекович
22
Назымбек Ризабек Кенжебекұлы
23
Лопухова Ирина Александровна
24
Сабыржан  Макпал Кайратовна
25
Куркубаева Альбина Кунанбаевна
26
Урпеков Батырбек Тюлигенович
 
Сынып жетекшісі- Барукина Наталья Юрьевна
 
 
 
130300 0  «Автоматика, телемеханика, теміржол көлігіндегі қозғалысты басқару» мамандығына 9 сынып негізінде бюджеттік негізде күндізгі оқу бөліміне оқуға түскен  оқушылардың тізімі
А-119 тобы
Т.А.Ә.
1
Дюсенева Альмира Рустамовна
2
Карпова Юлия Эдуардовна
3
Кусаинов Диас Серикович
4
Бахиткереев Канат Ильясович
5
Зәлелбек  Ернұр Нұрбекұлы
6
Тулеген Ілияс Қуандықұлы
7
Мейрамов Мейрас Ерболатұлы
8
Пашков Богдан Александрович
9
Пономарев Лазарь Сергеевич
10
Мусин Алдияр Ермекович
11
Жунусов Сман Ерсынович
12
Вакрушева Надежда Сергеевна
13
Амантай Мирас
14
Рахим Ахмедали Канатбекұлы
15
Ерентай Темірлан  Тұлюбайұлы
16
Мырзаканов Елнур Ардакович
17
Муратов  Азат Ерболович
18
Саматов Данияр Жанибекович
19
Назымбеков Сұңғат Багадатович
20
Бусарова Дарья Сергеевна
21
Нурпеисов Исламбек Сабыржанович
22
Едилов  Султан Русланович
23
Кызырхан Данияр Кайратұлы
24
Адамбаева Карина Берлановна
25
Сагидулла Олжас Мирасұлы
 
Сынып жетекшісі- Мулярчик Татьяна Антоновна
 
 
130600 0"Радиоэлектроника және байланыс"мамандығына 11 сынып негізінде
күндізгі оқу бөліміне бюджеттік негізде оқуға түскен  оқушылардың тізімі
С-229 тобы (бакалавриат)
Т.А.Ә.
1
Семченко Максим Юрьевич
2
Рауш Диана Константиновна
3
Кусаинов Даур Ергалиевич
4
Бегс Ерканат
5
Болатов Темирлан Гавитович
6
Морозов Вячеслав Юрьевич
7
Турнаев Иван Сергеевич
8
Мусин Бейбит Нуржанович
9
Дер Лидия Викторовна
10
Кенжалы Әлләт Қанатұлы
11
Серенко Егор Дмитриевич
12
Акынбек Кузар
13
Мрыга Илья Вячеславович
14
Теплоухов  Александр Андреевич
15
Шапия Бексултан  Серикбайулы
16
Серкенов Адиль Булатович
 
Сынып жетекшісі- Куршакова Марина Владимировна
 
 
141000 0 "Темір жол құрылысы,жол және жол шаруашылығы" мамандығы бойынша" мамандығына9 сынып негізінде бюджеттік негізде күндізгі оқу бөліміне оқуға түскен  оқушылардың тізімі  
П-119 тобы
       Т.А.Ә.
1
Куан Тылеген Даулетұлы
2
Амангельдинов  Жаксылык Жандосұлы
3
Жильгельдинов Алимжан Адильханович
4
Ульмесеков Арлан Дулатұлы
5
Кайкен Елдар Ардакұлы
6
Серикова Айжан Гажаповна
7
Белгибаев Рамазан Рафаилович
8
Тұрсын Рамазан Амангельдыұлы
9
Айдархан Гүлназ  Талғатқызы
10
Темиржан Адилетхан Болатұлы
11
Жунисалиев Әбілхайыр Жандарбекұлы
12
Сагай Алихан Солдатханұлы
13
Галиев Ельмас Сайдахметович
14
Сайлау Баглан Абдисаттарлы
15
Абдрахман Ерболсын Архатұлы
16
Бауржанұлы Алтынбек
17
Камариден Асылбек
 
Сынып жетекшісі- Кожиков Саян Ныгметоллаевич
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120300 0 «Темір жол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару»  мамандығына 11 сынып негізінде күндізгі оқу бөліміне бюджеттік негізде оқуға түскен  оқушылардың тізімі
ОП-119 тобы
ТАӘ
1
Коваль Сергей Сергеевич
2
Абдинова Азалия Кайратовна
3
Болат Алмас Канатұлы
4
Губерт Диана Дмитриевна
5
Сагындыкова Акмарал Сериковна
6
Бейсенбек Ардак Кайратқызы
7
Хуттынбек Ернур  Еркинұлы
8
Ланкина Анастасия Владимировна
9
Шапикен Келдыбек Рымбекұлы
10
Бейсебаев Темиржан Берикович
11
Шаймагамбетов Алишер Валиханович
12
Седова Арина Викторовна
13
Оразбай Амиржан Бекбулатұлы
14
Кабиев Еламан Сермуратович
15
Тажибекова Данеля Бейбутовна
16
Нуртаев Асылжан Балтабекович
17
Серик Оразалы
18
Загозина Арина Владимировна
19
Айтбаев Даулет Бакибаевич
20
Камеш Айана Асан-Алийқызы
21
Сегизаева  Аяжан Азаматовна
22
Кушербек Еркежан Кайырбекқызы
23
Дубовский Никита Владиславович
24
Чернова Вероника Валерьевна
25
Тлеубек  Асар Жомартұлы
 
Сынып жетекшісі- Искаков Ринат Хакимович
 
 
130600 0"Радиоэлектроника және байланыс"мамандығына 11 сынып негізінде
күндізгі оқу бөліміне бюджеттік негізде оқуға түскен  оқушылардың тізімі
С-229 тобы
ТАӘ
1
Афанасьев Александр Александрович
2
Петров Корней Владимирович
3
Рупп Сергей Сергеевич
4
Бахарева Валерия Александровна
5
Старинец Данил Васильевич
6
Ринат Айымгуль Маратқызы
7
Вахрушева Снежана Сергеевна
8
Сарсембаева Алина Руслановна
9
Крепп Дмитрий Александрович
10
Ермек  Шарипа Берикқызы
11
Исенов Максат Жанатович
12
Терлецкий Илья Владимирович
13
Шаужанов Диас Бекболатович
14
Вайц Гульмира Болатовна
15
Кабидулла Ерсолтан Ерболатулы
16
Конюхова Раиса Васильевна
17
Данилков  Анатольй Вячеславович
18
Нургалиева Дильназ Болатбековна
19
Омарова  Айдана Нурмагамбетовна
20
Адамова Дана Аянбековна
21
Менк Анастасия Вадимовна
22
Федоренко Алена Николаевна
23
Федоренко Александр Николаевич
24
Кабднасыр Динмухамет Толеуулы
25
Сайлаубай  Аружан  Темиртаскызы
 
Сынып жетекшісі -Жукова Наталья Александровна
 
 
 
110800 0  «Темір жол жылжымалы құрамын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету»  мамандығына 9 сынып негізінде бюджеттік негізде күндізгі оқу бөліміне оқуға түскен  оқушылардың тізімі
В-119 тобы
Т.А.Ә.
1
Мурат Рустам Жеңісбекұлы
2
Ибраев Фархат
3
Серикбол Халима
4
Тураев Анзор Рамазанович
5
Фрик Лаурина Романовна
6
Сагнаева Дильназ Нұрланқызы
7
Тлектесов Султан Асхатович
8
Сагитов Диас Мейрамович
9
Магзамов Алишер Амантаевич
10
Телжан Акжол
11
Кенжебаев Серик Нурланович
12
Махамбетов Еламан Ерикович
13
Кинаятов Бекзат Саматович
14
Габдулла Омархан
15
Ақан Жандарбек Жәнібекұлы
16
Кунанбаев Султан Хасанович
17
Абильдинов Жарылгасын Сержанулы
18
Борамбай Нұршат Ерланұлы
19
Волков Егор Григорьевич
20
Мулюков Эмиль Камилевич
21
Шаханова Милана Сайлауовна
22
Алексеенко Элина Андреевна
 
Сынып жетекшісі- Мухаметкалиева  Айтолкын Айтмухамбетовна
 
 
 
1108072 Электровоз машинисінің көмекшісі мамандығына 9 сынып негізінде бюджеттік негізде күндізгі оқу бөліміне оқуға түскен  оқушылардың тізімі
ПМЭ-119 тобы
Т.А.Ә.
1
Богданов Игорь Владимирович
2
Пиджаков Даниил Евгеньевич
3
Байтенов Алмаз Нурланович
4
Коломников Сергей Петрович
5
Сокольцов Радмир Владимирович
6
Докуов Айдын Бауржанович
7
Кайдаров Азамат Нурганатович
8
Солодовников Олег Сергеевич
9
Никоноров Егор Сергеевич
10
Токпаев Данил Александрович
11
Булатхан Абылхаир Аскарұлы
12
Касимов Азамат Аскарович
13
Шкребенец Ерканат Канатович
14
Жаксылык Мадияр Жанболатұлы
15
 Елгин Владислав Витальевич
16
 Бота Лукпан Султанұлы
17
Кажибаев Диас Маратович
18
Бекмаганбетов Айкын Чингисханович
19
Балгабек Рысбек Жупарұлы
20
 Ван Кай
 
Мастер  Мельник Элина Сергеевна
 
 
1108062 тепловоз машинисінің көмекшісі мамандығына 9 сынып негізінде бюджеттік негізде күндізгі оқу бөліміне оқуға түскен  оқушылардың тізімі  
ПМТ-119 тобы
Т.А.Ә.
1
Жумашев Ахмет Сулейменович
2
Семочкин Даниил Павлович
3
Серкпайев Ерсултан Ерланұлы
4
Кумар МейрманТалгатулы
5
Оразалин Аманат Серикович
6
Мәлік Әли Нұрланұлы
7
Қаптай Данияр Мадиярұлы
8
Хорошун Алексей Олегович
9
Шрайнер Артур Константинович
10
Байтілес Бекбол Сәбитұлы
11
Бекбулатов Еркебулан Каирболатұлы
12
Аскарбек Аскар Алмазулы
13
Бородихин Дмитрий Юрьевич
14
Пилипецкий Егор Владимирович
15
Купа Иван Андреевич
 
Мастер   Карашашева Светлана Шампатовна
 
 
130600 0 "Радиоэлектроника және байланыс" мамандығына (бакалавриат) ТжКБ негізінде күндізгі оқу бөліміне бюджеттік негізде оқуға түскен  оқушылардың тізімі
ТАӘ
1
Невоструев Юрий Юрьевич
2
Руденко Денис Сергеевич
3
Орумбаев  Джанибек Муратович
4
Ахметова Дина Муржановна
5
Карих Наталья Андреевна
6
Акпарова Диана Талгатовна
7
Байдильдин Ерболат Муратович
8
Скибин Кирилл Вячеславович
9
Василеу Кирилл Игоревич
10
Михайлов Александр Сергеевич
11
Кайрат Куан Кайратулы
12
Рахмуханов Алишер Кебекович
13
Жапар Олжас  Серикулы
14
Джолдыбаев  Адиль Кайртемиртасович
15
Рахаева Гульдана Ментаевна
16
Худжанов Ильдар Талгатович
17
Мурсалимов  Адиль
18
Гафаров  Ислам Хисаевич
19
Каирканов Аскар Маратович
20
Солдатов Илья Михайлович
21
Махметов Рахат
22
Ибрайкин Еламан Ерканатович
23
Муликов Марлан  Алибаевич
24
Жумагалиев Алмаз Рустамбекович
25
Абдрахманов Мұрат Мұхаметжанұлы
26
Туртулов Куатбек Мухтарханович
27
Ануарбеков  Данияр Бауржанұлы
 
Сынып жетекшісі - Каббасов Бакдаулет Дюсымбинович