Викторина «КиберПрофи»

Арнайы пәндер апталығы аясында 2020 жылдың 28-29 мамырында "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" ШЖҚ КМК колледж студенттері арасында "КиберПрофи" on-line викторинасы өткізілді.

Қатысушыларға ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласындағы 20 сұраққа жауап беру қажет болды.

Викторинаға әр түрлі мамандықтағы 17 топтан 150-ге жуық студент қатысты. "ВШ және ЖШ" бөлімшесі ең нәтижелі болып шықты, осы мамандықтардың студенттері жиынтығында 1125 балл жинап, 63 адам қатысты.

Ең белсенді топ С-218, викторинаға осы топтың 20 студенті қатысты.

Әр тапсырма күрделілігіне байланысты белгілі бір балл санымен бағаланды, орындалған тапсырмалар бойынша баллдардың жиынтық саны қатысушының жеке сынағына өтті және жеңімпаздарды анықтау үшін негіз болды.

1 орынды Э-317 тобының студенттері Триппель Александр және Жуматов Арман иеленді. Олар 35 балдан 34 балл жинады.

2 орынды Подтыхов Максим (С-218 тобы) және Лещик Лилия (Э-317 тобы) бөлісті.

3 орынды Коваль Сергей  иеленді (ОП-119 тобы).

Рейтинг-нәтижелер кестесі
Баллдар
ТАӘ
Топ
34 / 35
Триппель Александр
Э-317
34 / 35
Жуматов Арман
Э-317
33 / 35
Подтихов Максим
С-218
33 / 35
Лещик Лилия
Э-317
32 / 35
Коваль Сергей
ОП-119
31 / 35
Пайкова Ольга
СЦБ-254
31 / 35
Балгабек Рысбек
ПМЭ-119
31 / 35
Кайдаров Азамат
ПМЭ-119
31 / 35
Губерт Диана
ОП-119
31 / 35
Чернова Вероника
ОП-119
30 / 35
Иванова Валентина
А-218
30 / 35
Сагитов Назархан
А-218
30 / 35
Никитин Иван
С-218
30 / 35
Астахова Таня
С-218
30 / 35
Тілеужан Асылбек
С-218
30 / 35
Никоноров Егор
ПМЭ-119
30 / 35
Шевченко
ПМЭ-252
30 / 35
Храмцов Георгий
ПМЭ-252
29 / 35
Досщанов Бахытжан
А-218
29 / 35
Шаужанов Диас
С-229
29 / 35
Колева Виолетта
СЦБ-254
29 / 35
Исеев Ернар
ПМЭ-252
29 / 35
Мамаев Тамерлан
ПМЭ-252
28 / 35
Дермелев Даниил
А-218
28 / 35
Мадина Джусупова
С-218
28 / 35
Ланкина Анастасия
ОП-119
28 / 35
Русинова Дарья
ПО-318
27 / 35
Севергин Никита
А-218
27 / 35
Тищук Владлен
С-119
27 / 35
Қасенғалиева Рабиға
С-119
27 / 35
Тиленгит Аяден
С-218
27 / 35
Кольчук Кристина
С-218
27 / 35
Бахарева Валерия
С-229
27 / 35
Саух Руслан
ПМЭ-252
27 / 35
Даниил Тарский
ПМЭ-252
27 / 35
Кушербек Еркежан
ОП-119
26 / 35
Жапар Мухаметкарим
А-218
26 / 35
Серикбай Мейрам
С-218
26 / 35
Рыспаева Дина
С-218
26 / 35
Конюхова Раиса
С-229
26 / 35
Айдын Жумабек
П-119
26 / 35
Аскарбек Асқар
ПМТ-119
26 / 35
Касимов Азамат
ПМЭ-119
26 / 35
Голиков Пётр
ПМЭ-252
26 / 35
Әбан Мақсат
ПМЭ-252
26 / 35
Касым Уали
ПМЭ-252
26 / 35
Шабангалиев Исламбек
ПМЭ-252
26 / 35
Тажибекова Данеля
ОП-119
25 / 35
Маралбаев Батырхан
А-218
25 / 35
Оспанов Данат
С-119
25 / 35
Живицина Милана
СЦБ-254
25 / 35
Жексенова Инкар
АД-218
25 / 35
Косманов Шамиль
ПМТ-253
25 / 35
Болатов Алмас
Э-317
24 / 35
Лопухова Ирина
С-119
24 / 35
Левкеш Елизавета
СЦБ-254
24 / 35
Манабаева Аяжан Жакслыковна
СЦБ-254
24 / 35
Агадилова Асель
ОП-328
23 / 35
Шарафат Арман
С-218
23 / 35
Мухамадиева Томирис
С-218
23 / 35
Афанасьев Александр
С-229
23 / 35
Серикова Айжан
П-119
23 / 35
Бауыржаулы Алтынбек
П-119
23 / 35
Каптай Данияр
ПМТ-119
23 / 35
Исеев Ернар
ПМЭ-252
23 / 35
Фоменко Егор
ПМЭ-252
23 / 35
Дубровская Василиса
ПО-318
22 / 35
Жанбуршина Дильназ Жанатовна
СЦБ-254
22 / 35
Токпаев Данил
ПМЭ-119
22 / 35
Бекмаганбетов Айкын
ПМЭ-119
22 / 35
Сергей Рощупкин
ПМЭ-252
21 / 35
Бота Лукпан
ПМЭ-119
21 / 35
1
ПМЭ-252
21 / 35
Бейсембек Ардак
ОП-119
21 / 35
Сайлаубеков Даурен
ОП-119
20 / 35
Иванов Иван
С-119
20 / 35
Умаров Алишер
С-218
20 / 35
Уалиханова Айдана
АД-218
20 / 35
Канатова Диляра
В-119
20 / 35
Жунусалиев Абилхайр
П-119
20 / 35
Mariya
Э-317
20 / 35
Калымкул Адильбек
Э-317
19 / 35
Кумарова Айғаным
А-218
19 / 35
Сеитов Дамир
А-218
19 / 35
Тарало Роман
ПМТ-253
19 / 35
Каиржанов Айдын
ПМЭ-252
19 / 35
Фур Владислав Эдуардович
ОП-317
18 / 35
Жаукенов Рауан
А-218
18 / 35
Рачкаускас Владислав
ПМТ-119
18 / 35
Мусралин Нурболат
ПМТ-253
18 / 35
Есимбаев Алишер нуржанович
ОП-317
17 / 35
Фрик Лаурина
В-119
17 / 35
Дамагов Ислам
ПМЭ-252
16 / 35
Дошмуратов Бекзат
А-218
16 / 35
Салимжан Адель
С-218
16 / 35
Рымбек Асем Абылаевна
АД-218
16 / 35
Сокольцов Радмир
ПМЭ-119
16 / 35
Ольков Андрей
ПМЭ-252
15 / 35
Самат Али
С-119
15 / 35
Кокеш Бахтияр
С-218
15 / 35
Докуов Айдын
ПМЭ-119
15 / 35
Афанасьева Татьяна
ОП-317
14 / 35
Кайырбеков Елдос
А-218
14 / 35
Токан Адильбек
С-218
14 / 35
Кайкен Елдар
П-119
14 / 35
Дулат Амирбек
ПМТ-253
14 / 35
Волков Евгений
ПМЭ-119
14 / 35
Хорошо
ОП-119
13 / 35
Орлов Владислав
А-218
13 / 35
Байбатина Милана
С-218
13 / 35
Менк Анастасия
С-229
13 / 35
Фромич Александр Александрович
ОП-317
12 / 35
Мусаханова Ажар Ержановна
АД-218
12 / 35
Сарсенов Данияр
ОП-317
11 / 35
Абдуходжаев Нұрдәулет
С-119
11 / 35
Бейсекеев Айдар
С-218
11 / 35
Ёлгин Владислав
ПМЭ-119
11 / 35
Багдат Бекзат
ОП-317
10 / 35
Ибрагимов Камиль
А-218
10 / 35
Бактияр Дархан
А-218
10 / 35
Лау Алла
СЦБ-254
10 / 35
Кажибаев Диас
ПМЭ-119
10 / 35
Иманбаев Алдияр
ПМЭ-252
10 / 35
Арина Загозина
ОП-119
10 / 35
Ержан Айбар
ОП-317
9 / 35
Кондыбай Айбек
С-218
9 / 35
Кабдылманатов Санжар
ОП-317
8 / 35
Рахымтай Ерасыл
С-218
8 / 35
Адиль Абилов
АД-218
8 / 35
Водолазов Николай
ПМТ-253
8 / 35
Мадияр
ПМТ-253
8 / 35
Будатхан Абылхаир
ПМЭ-119
8 / 35
Айтбаев Даулет
ОП-119
8 / 35
Шаймаганбетов Алишер Валиханович
ОП-119
7 / 35
Баянова Айсана
А-218
7 / 35
Шкребец Ерканат
ПМЭ-119
7 / 35
Жаксылык Мадияр
ПМЭ-119
6 / 35
Купа Иван
ПМТ-119
6 / 35
Кучер Леонид
ПМТ-253
6 / 35
Игорь Богданов
ПМЭ-119
6 / 35
Хорошо
ПМЭ-119
5 / 35
Окап Аружан
А-218
5 / 35
Капенов Адильбек
С-218
5 / 35
Старинец Данил
С-229
5 / 35
Нуркасымов давлат
ПМТ-253
5 / 35
Печайкин Богдан
ПМТ-253
4 / 35
Мицул Анна
СЦБ-254
4 / 35
Диас
АД-218
3 / 35
Дудкин Петр
ПМТ-253
3 / 35
Ернур Амангелды
ПМТ-253

 

Викторина ұйымдастырушылары ПЦК "ЕТ и БҚ"