Мамандығы 1306000 " Радиоэлектроника және байланыс " оқыту орыс тілінде,
орыс тілі, күндізгі бөлім,9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Ануар Расул
3
3
3
3,2
2
Калашев Темирбулат Талгатович
4
4
4
4,1
3
Кайбасов Куаныш Сансызбаевич
3
3
3
3,8
4
Айдарбекова Жасмин Канатовна
4
3
3
3,8
5
Нуралинов  Аскар Ерболатович
3
3
3
3,1
6
Таңірберген Айбек Серікұлы
4
4
4
4,06
7
Сәткен  Бектұр Нұрболатұлы
5
4
4
4,46
8
Назаров Мирас Есенаевич
4
4
4
4,28
9
Иксак Даян Ерболатович
5
4
4
4,2
10
Сарымова  Анеля Нурымбетовна
3
3
3
3,12
11
Асаинов Алишер Асинұлы
3
3
3
4,68
12
Казангапов Саят Кажымұканович
4
4
4
4,06
13
Искаков  Азат Талгатович
3
3
3
3,25
14
Мукат Санжар Асылбекулы
4
4
4
4,17
15
Кайсаев Мухамедали Абаевич
3
3
3
3,13
16
Елеукин Нурасыл Асхатович
4
4
4
4,06
17
Ковтун Владимир  Владимирович
4
3
3
3,66
18
Үсенов Айдос Кайырулы
3
3
3
3,2
19
Жандаулетов  Самат Кайратович
3
3
3
3,33
20
Трандасир Владислав Сергеевич
4
4
3
3,86
21
Абиджанов Багустар Рустамович
3
3
3
3,25
22
Каныбеков Мадияр Шарапиденович
3
3
3
3,06
23
Каптова Анастасия Александровна
4
3
3
3,53
24
Жумабаев Амир Ерболатович
3
3
3
3,26
 
Мамандығы 1303000 «Теміржол көлігіндегі телемеханика және қозғалысты басқару»,оқыту орыс тілінде, күндізгі,9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Полий Иван Александрович
3
3
3
3,2
2
Степина Анастасия Витальевна
4
4
4
4,3
3
Тылеукабылов Аспандияр Олжабаевич
4
5
4
4,8
4
Егоров Дамил Тимофеевич
3
3
3
3,18
5
Яковлев-Кривоперстов Иван Вячеславович
3
3
3
3,2
6
Тюлюмбаев Темирлан Ерланович
3
3
3
3,06
7
Смаков Даниил Маратович
3
3
3
3,06
8
Ахмеров Руслан Нурболатович
3
3
3
3,11
9
Чернышов Александр  Алексеевич
3
3
3
3,55
10
Фаст Дмитрий Бертгольдович
4
4
3
3,75
11
Мукат Сагындык Ғалымбекұлы
3
3
4
3,8
12
Кабдуахит Ансар Толеубекұлы
4
4
4
4,06
 
Мамандығы 1108000 «Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету», оқыту орыс тілінде,күндізгі, 9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Каримов Рахат Амиржанович
3
3
3
3,1
2
Жукенов Темирлан Куанышевич
4
4
4
4,2
3
Сагидолла Батырхан Аянұлы
3
3
4
3,5
4
Шорохов Константин Сергеевич
3
3
3
3,3
5
Аманжолов Расул  Канатович
3
3
3
3,26
6
Рахмитулаев  Алишер Сарсенович
4
4
4
4,5
7
Ташмухамбетов Ерболат Бекболатович
3
3
3
3,25
8
Чудовский  Владислав Сергеевич
3
3
3
3,26
9
Дуреева  Татьяна Александровна
4
4
4
4,1
10
Тукуев Ислам Рустамович
3
4
3
3,43
11
Нурбек Жаркын Арманулы
3
3
3
3,31
12
Попенко Ангелина Константиновна
3
3
3
3,25
13
Кишкунов Александр Дмитриевич
4
4
4
4,03
14
Дюсембаева Данель Алипбаевна
4
4
5
4,41
15
Прикуп Александр Сергеевич
3
3
3
3,45
16
Кабыкенов  Асылхан Саябекович
3
4
4
3,8
17
Зорин Никита Игоревич
3
3
3
3,07
18
Сейсенбаев Бахтияр Серикбаевич
4
3
3
3,33
19
Кутейников Руслан Канатович
3
3
3
3,13
20
Камендровский Максим Валерьевич
3
3
3
3,18
21
Шмидт Алесандр  Александрович
3
3
3
3,2
22
Аманжол Алдияр Назымбекулы
3
4
3
3,31
23
Тукуев Еламан Ерланович
3
3
4
3,56
24
Сатпек Ермаганбет Канатулы
3
3
4
3,53
25
Сейтказинов Ильяс Куандыкович
3
3
3
3,06
26
Новосельцева Вероника Валерьевна
3
4
3
3,62
27
Классен  Кирилл Александрович
3
3
3
3,06
28
Енсебаев Ерболат Сибатович
3
3
5
4,2
29
Латкен Абзал Ермекулы
4
3
4
3,33
30
Мылтыкбаев  Мадияд  Зейнуллаулы
3
3
3
3,13
31
Аксенова Евгения Викторовна
4
4
4
4
32
Субач Ростислав Витальевич
3
3
3
3,26
33
Михайлов Муслим Артурович
3
3
3
3,25
34
Булышев Виталий Юрьевич
3
4
4
3,92
35
Сарсенбай Асанали Азаматұлы
3
4
3
3,33
36
Данияр Адильжан Даниярулы
3
3
3
3,5
 
 
Мамандығы 1409000 «Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы»,
оқыту орыс тілінде, күндізгі,9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Қазақтілі
Орт.
балл
1
Жидай Әлішер   Еркінұлы
4
3
3
3,8
2
Махмудова  Даяна Ерлановна
4
4
4
4,1
3
Рымбеков Ернур  Олжатаевич
3
3
4
3,56
4
Бекенов Айтмагамбет Нурманович
3
3
3
3,18
5
Бейсентай Жастлек Зарымбекулы
3
3
3
3,66
6
Орхонбай Муса  Намарбекулы
3
3
3
3,33
7
Толеубекулы Рымбек
3
3
3
3,4
8
Абзал  Куаныш  Нурболұлы
3
3
3
3,1
9
Кайыржан Асар Бауржанулы
4
4
4
4,33
10
Калиакпар Диана Ерболатқызы
3
3
3
3,56
11
Бураханов Мадениет Ернарович
3
4
4
3,68
12
Жамборбаев Ернат Агбаевич
4
4
4
4,44
13
Сагит Досжан Талгатұлы
4
4
4
4,44
14
Сабитова Гульбану Бауыржанкызы
3
3
4
3,75
 
Мамандығы 1203000 «Теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару»,оқыту орыс тілінде, күндізгі,9 сынып негізінде
 
 
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
 
1
Мныш Никита Сергеевич
3
3
3
3,1
 
2
Макай Нуржан Галымбекұлы
3
3
3
3,5
 
3
Каирбеков Абунаил Арманович
3
3
3
3,3
 
4
Шаймурат Ильяс Курмангалиұлы
4
3
3
3,4
 
5
Куркубаева Зарема Кунанбаевна
4
4
4
4,01
 
6
Штерцер Валерия Васильевна
4
4
3
3,8
 
7
Соколова Арина Дмитриевна
4
5
4
4,1
 
8
Сейлханов Рахат Канатович
4
4
4
4,1
 
9
Сериков Алишер Серикович
3
3
4
3,9
 
10
Жанахметова Айым Ерболовна
4
4
4
4,1
 
11
Зайцева София Вячеславовна
4
4
4
4,1
 
12
Айтмагамбет Исламбек Ибрагимұлы
3
4
5
3,93
 
13
Клейн Елена Артемовна
4
4
4
4,2
 
14
Соловьев  Данил Вадимович
3
3
4
3,9
 
15
Карибай Айша Балабеккызы
4
4
4
4,26
 
16
Козыбаков Жанат Муратұлы
4
4
4
4,18
 
17
Мажитов  Ноян Мейрамович
3
3
3
3,26
 
18
Гейн Иван Юрьевич
4
4
4
3,86
 
19
Жумабеков  Наурызбек Жумагельдинович
4
4
4
3,92
 
20
Омаров Арын Мергенович
3
3
3
3,38
 
21
Геложиденов Темирлан Серикпаевич
4
4
4
4,18
 
22
Джамбул Арстан Уланулы
4
3
4
3,81
 
23
Ахметов Мадияр Жолдыбаевич
4
4
4
4,33
 
24
Буркитбек Сайлау Болатбекұлы
3
3
3
3,3
 
25
Глуховцев Артур Иванович
3
4
3
3,6
 
26
Сатыбаев Ансар Ардакович
3
3
3
3,06
 
27
Приматова Екатерина Александровна
3
4
3
3,18
 
28
Черданцева Евника Андреевна
4
4
5
4,45
 
29
Перунов  Артур Викторович
3
3
3
3,33
 
30
Рагимова Дарья Владимировна
3
3
3
3,06
 
31
Рагимова Евгения  Владимировна
3
3
3
3,06
 
32
Жайбалина Айгерим Рашитовна
3
3
4
3,6
 
33
Исенова Зейнеби Галымбековна
4
4
4
4,56
 
34
Жунусова Айдана Ержановна
3
3
3
3,26
 
35
Мамошин  Иван Олегович
3
3
3
3,66
 
36
Уралов Райымбек Сагандыкович
3
3
3
3,35
 
37
Сарибаев Асимбек Нурсейитұлы
3
4
3
3,11
 
 
Мамандығы 1304000 «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету»,
оқыту орыс тілінде, күндізгі,9 сынып негізінде
Т.А.Ә.
Математика
Физика
Орыс тілі
Орт.
балл
1
Шалабаев Ардак Мейрамович
4
4
4
3,6
2
Каржаубай Назар Оразбайұлы
3
3
3
3,0
3
Сламбекова Мерей Марленовна
4
4
4
4,06
4
Кабден Ислам  Тлектесулы
4
4
4
4,06
5
Максут Айым Мухтаккызы
4
4
4
4,2
6
Збоев  Руслан Игоревич
3
3
3
3,53
7
Адиянов Даниил Александрович
3
3
3
3,6
8
Тлепбергенов Ибрагим Ермухамедович
3
3
3
3,25
9
Ибрагимов Дінмұхамед Ержанович
3
3
3
3,46
10
Мендубаев Мадияр Маратович
3
3
3
3,3
11
Буркутбаева  Камила Жанбулатовна
3
3
4
3,4
12
Симоненко Павел Васильевич
3
3
3
3,06
13
Симоненко  Роман Николаевич
3
3
3
3,3
14
Болат Серік Нұржанұлы
5
4
5
4,33
15
Жагипарова Адина Сериковна
3
3
3
3,37

 

  • 27 июл, 2020